2012-05-23

Budowa Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Mościsku

Jak informowaliśmy w marcu bieżącego roku, w dniu 14.03.2012r. pomiędzy Biblioteką Publiczną Gminy Dzierżoniów z/s w Mościsku a Firmą Ogólnobudowlaną "WOJTEK" z miejscowości Nowogrodziec podpisano umowę na wykonanie zadania inwestycyjnego pn: "Budowa Centrum Biblioteczno-kulturalnego wraz z zapleczem sportowym i remizą OSP w Mościsku - Etap I Centrum Biblioteczno-Kulturalne".

W okresie od marca do maja bieżącego roku wykonano fundamenty, ściany przyziemia, podłoża pod posadzki, kanalizację wewnętrzną pod posadzkami i rozpoczęto budowę murów parteru. W trakcie wykonania jest przyłącze wody. Postęp prac jest widoczny, co można zobaczyć na zdjęciach z placu budowy. Zakończenie inwestycji zaplanowano na 30.11.2013r.