2012-05-09

Szlifujemy Partnerstwo Lokalne

W dniach 26 i 27 kwietnia 2012r. przedstawiciele organizacji oraz instytucji - sygnatariuszy "Partnerstwa na rzecz rozwoju Gminy Dzierżoniów" spotkali się w Karpaczu aby w dalszym ciągu pracować i dyskutować nad formami współpracy w ramach podpisanego 17 kwietnia 2012r. partnerstwa lokalnego.

W czasie zajęć warsztatowych uczestnicy spotkania budując mapę zasobów naszej gminy zastanawiali się jak najlepiej w partnerstwie wykorzystywać potencjał ludzki, instytucje, dotychczasowe doświadczenie, produkty lokalne oraz dostępne środki komunikacji.

Ważnym elementem spotkania - szkolenia było wskazanie przez uczestników konkretnych form i płaszczyzn współdziałania, przepływu informacji pomiędzy partnerami oraz zasad współdziałania. Zajęcia prowadziły przedstawicielki Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Szkolenie było częścią projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szlifujemy Partnerstwo LokalneSzlifujemy Partnerstwo LokalneSzlifujemy Partnerstwo Lokalne