I Majowy Turniej Piłki Nożnej we Włókach

2012-05-07

I Majowy Turniej Piłki Nożnej we Włókach

W dniu 01 maja 2012 roku na Placu Rekreacyjno-sportowym we Włókach został rozegrany I Majowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa wsi Włóki. W turnieju wzięło udział sześć drużyn z: Dzierżoniowa, Kiełczyna, Mościska, Sokolnik, Tuszyna oraz dwa zespoły gospodarzy.

Sędzią głównym był Robert Grzywiński, pozostali sędziowie to Majewski Gabriel, Świtalski Józef oraz Daniel Kaja. Zawody zostały rozegrane w jednej grupie systemem każdy z każdym. Przed rozpoczęciem rywalizacji sportowej minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego, wieloletniego działacza sportowego, Jerzego Śliżewskiego.

Organizator zadbał, aby każda drużyna otrzymała wodę mineralną oraz poczęstunek z grilla. Piękna pogoda oraz dobra organizacja sprawiła, że turniej przebiegł bardzo sprawnie oraz bezpiecznie. W końcowej punktacji najlepiej wypadła drużyna z Mościska tuż przed zespołami z Kiełczyna i Dzierżoniowa. Najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 12 goli został Adrian Radziwoń, który reprezentował Kiełczyn.

Serdeczne podziękowania należą się paniom: Małgorzacie Grzywińskiej, Irenie Bobrowskiej, Marcie Kossakowskiej, Anieli Jedynak, Kazimierze Ornat, Annie Kożuch, Ewie Staściuk, Lucynie Bąk, Marii Ochenduszko za przygotowanie słodkiego poczęstunku oraz napoi. Dziękujemy również panom: Robertowi Grzywińskiemu, Łukaszowi Grzywińskiemu, Adamowi Jedynak, Zdzisławowi Jedynak, Augustynowi Mucha, Czesławowi Bobrowskiemu, Sebastianowi Kastelik, Jakubowi Kubiszyn, Krzysztofowi Kożuch, Tomaszowi Staściuk oraz Marcinowi Staściuk za pomoc w organizacji i przygotowaniu imprezy.