Ostatnia prosta partnerstwa lokalnego

2012-03-29

Ostatnia prosta partnerstwa lokalnego
w Gminie Dzierżoniów

W środę 28.03.2012r. liderzy lokalni, przedstawiciele stowarzyszeń, organizacji oraz instytucji działających na terenie Gminy Dzierżoniów spotkali się po raz kolejny aby podsumować podjęte działania na rzecz utworzenia partnerstwa lokalnego.

W spotkaniu udział wzięła Jolanta Zarzeka - Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów oraz Anna Borek - przedstawicielka Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. W czasie spotkania wypracowano projekt dokumentu pn. "Partnerstwo Lokalne w Gminie Dzierżoniów". Dokument powstał dzięki dużej aktywności i zaangażowaniu lokalnych liderów oraz wsparciu władz naszej gminy. Będzie on porządkował i wzmacniał współpracę wszelkich podmiotów zainteresowanych dalszą działalnością na rzecz rozwoju naszej społeczności.

Podpisanie dokumentu będzie miało miejsce w dniu 17.04.2012r. w Owieśnie podczas dorocznego Gminnego Święta Odnowy Wsi, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.