Nabór wniosków "Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi"

2012-02-06

Nabór wniosków "Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi"

Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Województwa Dolnośląskiego z zakresu działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych pn. "Przedsięwzięcia promujące ideę odnowy wsi".

Celem konkursu jest wsparcie społeczności lokalnych, działających w "Odnowie Wsi Dolnośląskiej", w realizacji projektów mających na celu poprawę funkcjonowania grupy odnowy wsi, pobudzenia aktywności mieszkańców do wspólnej pracy na rzecz swojej miejscowości oraz rozwój tożsamości wiejskiej, zachowanie dziedzictwa kulturowego i specyfiki obszarów wiejskich.

Więcej informacji i pełna treść ogłoszenia:
www.umwd.dolnyslask.pl/obszarywiejskie/aktualnosci/artykul/ogloszenie-naboru-wnioskow-przedsiewziecia-promujace-idee-odnowy-wsi-1/