2012-01-17

Karnawał z uciechowskim słoneczkiem

W niedzielę 15 stycznia br. roku najmłodsi mieszkańcy Uciechowa bawili się na zabawie karnawałowej. Organizatorzy - Rada Sołecka wspomagana przez członków stowarzyszenia "Uciechów - Moja Wieś" przygotowali dla swoich milusińskich wiele atrakcji.

Były liczne konkurencje sprawnościowe z nagrodami, były szalone tańce przy muzyce, nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Punktem kulminacyjnym spotkania były wybory Króla i Królowej Balu oraz konkurs na najpiękniejszy strój. Królową Balu została Karolina Budziak, natomiast Królem Dominik Zamorski. Wszystkie stroje dzieci były kolorowe i bardzo pomysłowe, a nagrodzeni zostali: Zuzanna Zadrożna (I miejsce), Nikola Włodek (II miejsce) i Iga Modrzewska (III miejsce). Świetnie bawiły się i roczne maluchy i "rozkwitająca" młodzież. W konkurencjach i zabawie swoje pociechy dopingowali rodzice. Karnawałowy nastrój udzielił się również babciom, które bawiły się wspólnie ze swoimi wnuczętami.

Liczymy, że za rok będzie równie wesoło... czas szybko mija więc już czekamy

Karnawał z uciechowskim słoneczkiemKarnawał z uciechowskim słoneczkiemKarnawał z uciechowskim słoneczkiem