2012-01-16

Turniej Samorządowców

W sobotę 14 stycznia 2012r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Piławie Dolnej odbył się Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Samorządowców organizowany przez Starostwo Powiatowe przy współpracy z Gminą Dzierżoniów.

W tym roku do rywalizacji przystąpiły drużyny reprezentujące : gminę Bielawa, gminę Dzierżoniów, samorząd miasta Dzierżoniów oraz Powiat Dzierżoniowski. W sportowej rywalizacji zwyciężyła Bielawa pozostawiając w pokonanym polu Powiat Dzierżoniowski, Miasto Dzierżoniów oraz Gminę Dzierżoniów. Wszystkie drużyny otrzymały Puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie dziękujemy drużynom za udział w turnieju i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie za rok. Wszystkim osobom zaangażowanym przy organizacji turnieju serdecznie dziękujemy, a szczególnie:

• Pani Małgorzacie Lis Dyrektorowi Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Piławie Dolnej za udostępnienie sali sportowej,
  • Panu Krzysztofowi Twardak za obsługę medialną turnieju Panu Zbigniewowi Owczarkowi za profesjonalne sędziowanie zawodów,
  • Panu Włodzimierzowi Kapela za opiekę medyczną
  • oraz Panu Wiesławowi Jasińskiemu za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie turnieju

Turniej SamorządowcówTurniej SamorządowcówTurniej SamorządowcówTurniej Samorządowców