2011-12-21

Wigilijne spotkanie

20 grudnia 2011r. w Pensjonacie Zespołu Szkół nr 2 w Dzierżoniowie odbyło się wigilijne spotkanie podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów.

W imieniu Wójta Gminy Dzierżoniów życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2012 Roku wszystkim przybyłym złożyła Zastępca Wójta Gminy Jolanta Zarzeka oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Rudnicka. Świąteczna atmosfera i ożywione rozmowy przy wigilijnym stole podkreślały wyjątkowość i potrzebę organizacji tego typu uroczystości. Spotkania wigilijne dla podopiecznych OPS stały się już tradycją a ich organizacja możliwa jest dzięki zaangażowaniu pracowników socjalnych Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów.

Wigilijne spotkanie