V Mikołajkowy Turniej Unihokeja Grodziszcze 2011

2011-12-16

V Mikołajkowy Turniej Unihokeja Grodziszcze 2011

7 grudnia 2011r. w ZSP w Grodziszczu odbył się V MIKOŁAJKOWY TURNIEJ UNIHOKEJA. W turnieju wzięło udział 7 drużyn, 3 z Gminy Dzierżoniów ("LAMPIONY", "ŚWIATEŁKA" i "MIKOŁAJE") i 4 z Gminy Stoszowice ("KABANOSY", "ANIOŁKI", "DZIKIE LWY" i "ŚNIEŻNE NIEDŹWIEDZIE").

Celem organizacji zawodów była integracja uczniów sąsiadujących gmin, popularyzacja unihokeja oraz propagowanie zasady "czystej gry".

Klasyfikacja końcowa:

1. "LAMPIONY" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej: Maria Izdebska, Karolina Winnik, Kacper Janicki, Mateusz Nowicki, Paweł Kasztelan oraz Janusz Twardak,
  2. "DZIKIE LWY" ze Szkoły Podstawowej w Srebrnej Górze z filiami w Przedborowej oraz w Stoszowicach,
  3. "ŚWIATEŁKA" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach: Izabela Dochniak, Magdalena Bylicka, Karolina Krawczyk, Karolina Klisiewicz, Emil Drabik, Grzegorz Duran, Łukasz Łuka oraz Patryk Lachowicz,
  4. "ŚNIEŻNE NIEDŹWIEDZIE" z Zespołu Szkół Publicznych w Grodziszczu,
  5. "MIKOŁAJE" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku: Marta Piętka, Karolina Zielińska, Emilia Wojciechowska, Weronika Gadomska, Wiktor Gadomski, Piotr Sawko, Rafał Stopa, Krzysztof Dąbrowski.
  6. "KABANOSY" ze Szkoły Podstawowej w Srebrnej Górze z filiami w Przedborowej oraz w Stoszowicach,
  7. "ANIOŁKI" ze Szkoły Podstawowej w Srebrnej Górze z filiami w Przedborowej oraz w Stoszowicach.

Królem strzelców turnieju w kategorii dziewcząt została Izabela Dochniak- Ostroszowice (5 bramek), natomiast w kategorii chłopców Janusz Twardak - Piława Dolna (5 bramek). Uczestnicy otrzymali symbolicznego słodkiego mikołaja, drużyny - pamiątkowe dyplomy, Pamiątkowe puchary.

Pomysłodawcą i koordynatorem turnieju był nauczyciel wychowania fizycznego Grzegorz Różycki.

V Mikołajkowy Turniej  Unihokeja Grodziszcze 2011V Mikołajkowy Turniej  Unihokeja Grodziszcze 2011