2011-11-17

Zapraszamy na warsztaty bibułkarskie

Stowarzyszenie "Ślężanie - Lokalna Grupa Działania", którego członkiem jest gmina Dzierżoniów planuje zorganizować warsztaty bibułkarskie. Jeżeli chcesz uzyskać umiejętności pozwalające pozyskiwać dodatkowe dochody, chcesz poszerzyć ofertę swojego gospodarstwa agroturystycznego, jeżeli chcesz się sprawdzić w nowej formie wyrazu artystycznego, weź udział w tych warsztatach.

Czas trwania warsztatu - 15 godzin (3 dni po 5 godzin).

Koszt udziału w warsztacie - 150 zł, wszystkie materiały zapewnia prowadzący warsztaty.

Szczegółowych informacji można zasięgnąć w biurze LGD osobiście lub telefonicznie - nr 71 31 62 171, 606 30 12 91.

Czekamy na zgłoszenia, ilość miejsc ograniczona.

Zachęcamy do obejrzenia galerii prac artysty, który będzie prowadził warsztaty.

Zapraszamy na warsztaty bibułkarskieZapraszamy na warsztaty bibułkarskieZapraszamy na warsztaty bibułkarskieZapraszamy na warsztaty bibułkarskieZapraszamy na warsztaty bibułkarskieZapraszamy na warsztaty bibułkarskieZapraszamy na warsztaty bibułkarskiefot. Krzysztof Szustka