2011-10-12

Moda na sukces w ZSz-P w Ostroszowicach

Ruszył drugi etap Szkoły Sukcesu współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego, prowadzony przez firmę Szkoleniowo-Doradczą Anny Szywała ze Świdnicy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostroszowicach

Jest to znakomity projekt, dzięki któremu uczniowie mogą rozwijać kompetencje kluczowe w zakresie samoświadomości i ekspresji kulturalnej poprzez teatr i plastykę Celem zajęć teatralnych jest przygotowanie uczniów do uczestnictwa w życiu kulturalnym oraz zapewnienie warunków do prawidłowego rozwoju artystycznego, duchowego i intelektualnego.

Natomiast celem zajęć z plastyki jest stworzenie możliwości wyrażania emocji poprzez autokreację plastyczną. Uczniowie na tych zajęciach czują się wspaniale. Odpowiednio zainspirowani dają upust wyobraźni twórczej i odtwórczej. Realizują swoje marzenia i zamierzenia. Każdego dnia pokonują swoje słabości. Odnoszą sukces.

Moda na sukces w ZSz-P w OstroszowicachModa na sukces w ZSz-P w OstroszowicachModa na sukces w ZSz-P w Ostroszowicach