Komunikat dla mieszkańców Piławy Dolnej

2011-10-07

Komunikat dla mieszkańców Piławy Dolnej

Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Dzierżoniowie informuje, że w związku z wymianą sieci wodociągowej fi 300 w Piławie Dolnej w dniu 13.10.2011r. o godz. 8:00 do godz. 18:00 zostanie wstrzymana dostawa wody dla mieszkańców.

W n/w ulicach: ul.Główna od Nr 75 do Nr 126, ul.Błotnista, ul.Stawowa, ul.Słoneczna, ul.Kamienna. W pozostałych rejonach Piławy Dolnej będzie obniżone ciśnienie wody co może spowodować zabarwienie jej związkami żelaza. W czasie wyłączenia woda będzie dostarczana beczkowozem.

Niniejsza niedogodność związana jest z realizacją projektu pn. "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie gmin powiatu dzierżoniowskiego - etap I" - zadanie: Budowa wodociągu Dzierżoniów - Piława Górna.

Za powyższe niedogodności przepraszamy.