Obchody 72 rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę

2011-09-20

Obchody 72 rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę

W sobotę 17 września 2011r. w Roztoczniku odbyły się Gminne Obchody 72 Rocznicy Napaści Związku Radzieckiego na Polskę, w których uczestniczyli przedstawiciele władz gminy Dzierżoniów, Koła Gminnego Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, dzieci i młodzież z gminnych placówek oświatowych wraz z pocztami sztandarowymi oraz mieszkańcy.

Po mszy św. odprawionej w kościele filialnym, uczestnicy przeszli pod Obelisk Upamiętniający Bojowników o Wolność i Demokrację, gdzie po wysłuchaniu okolicznościowych przemówień złożyli wiązanki kwiatów.

Obchody 72 rocznicy napaści Związku Radzieckiego na PolskęObchody 72 rocznicy napaści Związku Radzieckiego na PolskęObchody 72 rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę