Stowarzyszenia pozyskują środki finansowe na swoją działalność

2011-09-08

Stowarzyszenia pozyskują środki finansowe na swoją działalność

Już niedługo większość naszych miejscowości będzie miała własne strony internetowe. Wydane zostaną również różnorodne materiały promujące poszczególne wsie. Wszystko za sprawą programu "Odnowa Wsi Dolnośląskiej".

W ramach tej inicjatywy Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłosił konkursu "Przedsięwzięcia promujące ideę Odnowy Wsi". Celem konkursu jest wspomaganie rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych. Do konkursu przystąpiły wszystkie stowarzyszenia z terenu gminy, działające na rzecz rozwoju swoich miejscowości. Złożonych zostało 8 wniosków o przyznanie dotacji. Miło nam poinformować, że wszystkie wnioski naszych stowarzyszeń zostały pozytywnie ocenione, a Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął decyzję o dofinansowaniu. Wartość wszystkich projektów to 41.479,54 zł, a wysokość dofinansowania sięga 90% i stanowi kwotę 37.207,00 zł. W załączonej tabeli prezentujemy wykaz stowarzyszeń, które uzyskały wsparcie finansowe oraz tytuły i wartość planowanych projektów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Przykłady materiałów promocyjnych