2011-09-06

Nocne turnieje na piławskim "Orliku"

W sobotę 3 września 2011r. na kompleksie "Moje Boisko - Orlik 2012" w Pilawie Dolnej obyły się Nocne Turnieje Piłki Nożnej i Piłki Siatkowej.

Do turnieju piłki nożnej zgłosiły się 4 drużyny: FC "Pro-Team" z Piławy Dolnej, LKS Roztocznik, "Chłopcy do bicia" z Pilawy Górnej oraz drużyna LKS "Koliber" Uciechów. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" a mecze trwały 2x10 min. Do turnieju piłki siatkowej zgłosiły się drużyny z Pilawy Dolnej, Uciechowa i Dzierżoniowa a mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów.

Po zaciętej walce w turnieju piłkarskim zwyciężyła drużyna "Chłopców do bicia" wyprzedzając LKS Roztocznik, LKS "Koliber" oraz drużynę "Pro-team" W turnieju siatkarskim najlepsza okazała się drużyna z Piławy Dolnej, która w pokonanym polu zostawiła drużyny z Uciechowa oraz Dzierżoniowa. Puchary oraz pamiątkowe dyplomy uczestnikom turnieju wręczył Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim zawodnikom, opiekunom oraz organizatorom-pomysłodawcom zawodów pp. Sławomirowi Nowakowi, Tomaszowi Nowackiemu i Stanisławowi Gałce.

Nocne turnieje na piławskim OrlikuNocne turnieje na piławskim OrlikuNocne turnieje na piławskim OrlikuNocne turnieje na piławskim Orliku