2011-09-05

Kolejny sukces Piławy Dolnej !

Dobra passa Piławy Dolnej trwa już od tegorocznych Zmagań Sołtysów, kiedy to po rywalizacji wieś zdobyła tytuł Super Sołectwa Gminy Dzierżoniów 2011. Dożynki Gminne, których była gospodarzem przyniosły zwycięstwo w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy w konkursie ogłoszonym przez Powiat Dzierżoniów.

Tradycyjnie już najpiękniejszy wieniec wybrany przez komisję konkursową reprezentuje Powiat na Dożynkach Wojewódzkich. Z ogromną radością informujemy, że 4 września br. na Dożynkach Wojewódzkich w Kondratowicach zwyciężył wieniec przywieziony właśnie z Piławy Dolnej. Zwycięstwo na tak prestiżowej imprezie to ogromny sukces. Serdecznie gratulujemy a wszystkich czytelników informujemy, że wieniec będzie reprezentował województwo Dolnośląskie na Dożynkach Prezydenckich, które odbędą się w Spale, 25 września br.

Kolejny sukces Piławy Dolnej !