Najnowsze trendy paryskiej mody w ostroszowickiej bibliotece

2011-08-02

Najnowsze trendy paryskiej mody w ostroszowickiej bibliotece

19 lipca biblioteka w Ostroszowicach zamieniła się w centrum mody prosto z Paryża. Inicjatorką i główną wizażystką tego barwnego i niecodziennego wydarzenia była czytelniczka Aleksandra Nowak.

Miłośnicy kreatywnej mody wysłuchali opowiadania o początkach mody w Paryżu oraz o jej najsłynniejszej kreatorce CoCo Chanel. Pani Maria Kirkiewicz sugestywnie opowiedziała o fascynacjach osobą CoCo, która wyznaczała trendy w modzie i ubierała kobiety na wszystkie okazje, jej marka stała się symbolem szyku i elegancji , która przetrwała do dziś Niezwykła opowieść zaintrygowała i oczarowała widzów. Zapachniało perfumami Chanel nr 5 i... rozpoczął się pokaz.

Najnowsze trendy paryskiej mody w ostroszowickiej biblioteceNajnowsze trendy paryskiej mody w ostroszowickiej biblioteceNajnowsze trendy paryskiej mody w ostroszowickiej bibliotece