2011-06-22

Udanych wakacji ...

Mija kolejny rok szkolny, rok nowych wyzwań i zmian, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań dla dobra edukacji. Koniec roku szkolnego jest dla mnie okazją, by wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Wychowawcom podziękować za rzetelność i wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę.

Drodzy Uczniowie! Podziwiam Waszą ciekawość świata i młodzieńczy entuzjazm. Dziękuję Wam za to, że nie wahacie się postawić na naukę i rozumiecie, iż wasza przyszłość zależy od wykorzystania szansy, którą daje Wam szkoła. Dzielę z Wami radość ze wspaniałych sukcesów i osiągnięć.

Wszystkim Państwu Życzę radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Życzę udanego wypoczynku tak bardzo zasłużonego po trudach intensywnej nauki i pracy. Obyście w nowym roku szkolnym wrócili z nowym zapasem sił i gotowości do podejmowania nowych zadań i planów.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski