2011-06-17

"Uwolnij pasję"

W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Piławie Dolnej 03.06.2011 odbył się wernisaż pod hasłem "Uwolnij pasję". Był on podsumowaniem rocznej pracy uczniów kl. 2. Zajęcia prowadził społecznie pan Tadeusz Kwazebard. Pomysłodawcą tych spotkań była bibliotekarka pani Wanda Kun.

Dzieci w czasie zajęć miały możliwość poznania wielu technik malarskich, takich jak: monotypia, malowanie na szkle, akwarela, pastele, węgiel, rysunek ołówkiem, nakładanie farby szpachelką. Wernisaż przygotowali wspólnie pani Wanda Kun, pani Elżbieta Biernacka (wychowawczyni klasy 2) oraz pan Tadeusz Kwazebard. Na wystawę przybyli zaproszeni goście z wójtem gminy Dzierżoniów panem Markiem Chmielewskim na czele. Obecna także była Dyrektor Zespołu Szkolno ? Przedszkolnego w Piławie Dolnej pani Małgorzata Lis. Dopisali również rodzice uczniów klasy 2. Wcześniej wsparli organizację wystawy piekąc znakomite ciasta. Było więc nie tylko coś dla ducha, ale i dla ciała. Z dużym zainteresowaniem oglądali wystawę również nauczyciele i uczniowie innych klas. Prace dzieci będzie można oglądać w Urzędzie Gminy Dzierżoniów.

Uwolnij pasjęUwolnij pasjęUwolnij pasjęUwolnij pasjęUwolnij pasję