2011-06-07

Uwaga: Świeżo malowane!

Uczniowie klas 4-6 Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w marcu bieżącego roku wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym organizowanym przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Konkurs polegał na wykonaniu prac plastycznych zgodnie z sugestiami zamieszczonymi w publikacji "Świeżo malowane" w działach "Moja galeria".

Do konkursu szkoła mogła zgłosić 5 wybranych prac będących dziełem innego ucznia. Prace Angeliki Cieśla, Edyty Świerczyńskiej, Klaudii Kipa, Daniela Kalety oraz Bartosza Gajdy wykonane pod kierunkiem Elżbiety Juziuk - Janickiej zostały zauważone przez jurorów i zamieszczone w galerii prac konkursowych. Chętnych do porównania prac uczniów SP z Ostroszowic z ich rówieśnikami z Polski odsyłamy na stronę GWO. Prace zostały zamieszczone w działach: Projektujemy komiksy, Rysujemy ludzi i zwierzęta, Rysujemy zwierzęta.

Link do strony GWO: konkursplastyczny.gwo.pl

Uwaga: Świeżo malowane!