2011-06-07

Pomoc dla Szymona

Szanowni Państwo! Mieszkańcy Gminy Dzierżoniów
Dwuletni Szymonek od początku kwietnia tego roku choruje na ostrą białaczkę szpikową. Długotrwałe i skomplikowane leczenie oraz przyszła rehabilitacja wymaga dużych nakładów finansowych. Nasi kwestarze będą obecni na Pikniku Rodzinnym we Włókach, w dniu 26 czerwca br.

Zgłaszamy się do Państwa, ludzi dobrej woli z serdeczną prośbą o pomoc niezbędną Szymonkowi w tej ciężkiej sytuacji. Każda kwota wpłacona przez Państwo do puszki kwestujących, pomoże dokonywać zakupu nierefundowanych leków niezbędnych w leczeniu chłopca.

Do tej pory udało się nam zorganizować zbiórkę w Piławie Dolnej podczas Zmagań Sołtysów oraz w Dzierżoniowie podczas Dni Dzierżoniowa. Wszystkim, którzy dołączyli się do pomocy małemu Szymkowi, w imieniu rodziny Szymonka oraz Komitetu Organizacyjnego, bardzo serdecznie dziękujemy!

Aktualnie PILNIE potrzebny jest lek NOXAFIL 40mg/ml (Posaconazol) 105ml, koszt zakupu jednego opakowania wynosi 3900 PLN i wystarcza zaledwie na 2 tygodnie leczenia.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc i z góry bardzo dziękujemy!

Komitet Organizacyjny "Pomoc dla Szymonka"
58-200 Dzierżoniów
Tel. 74 / 832 52 47