2011-04-29

Konkurs językowy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku

W dniu poprzedzającym szkolną przerwę świąteczną (20.04.2011 r.), nie zabrakło emocji wśród uczniowskiej braci. Trzyosobowe drużyny reprezentujące klasy III, IV, V, VI zwarły się ze sobą, walcząc o tytuł najlepszego znawcy języka niemieckiego.

Wykazały się znakomitą znajomością słownictwa tematycznego, poprawną pisownią i dobrym tempem wykonania poszczególnych jedenastu zadań.

Najlepszy wynik uzyskała drużyna klasy V w składzie: Agata Horoszkiewicz, Piotr Sawko, Marlena Dziadak. Miejsce II przypadło ekipie klasy VI, miejsce III zajęła klasa IV, miejsce IV drużyna klasy III, najmłodszej wśród rywalizujących zespołów.

Organizacją konkursu zajęła się nauczycielka języka niemieckiego mgr Monika Koszko.

Konkurs językowy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w MościskuKonkurs językowy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku