Kandydaci do Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej

2007-01-17

Kandydaci do Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej

Okręgowa Komisja Wyborcza mieszcząca się w pok. nr 7 dzierżoniowskiego urzędu gminy przy ul. Szkolnej zakończyła pracę 16 stycznia. Przyjęła zgłoszenia czterech kandydatów do Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej.

W wyborach 4 lutego 2007 roku wystartują więc:

1. Ryszard Bednarz z Uciechowa
  2. Aleksander Galik z Ostroszowic
  3. Waldemar Łuciów z Ostroszowic
  4. Grzegorz Najdek z Piławy Dolnej

Przypomnijmy, że w wyborach do rad powiatowych izb rolniczych mają prawo kandydować wszyscy, którzy płacą podatek rolny. Mieszkańcy gminy Dzierżoniów będą głosowali na swoich kandydatów 4 lutego 2007 roku w lokalu wyborczym mieszczący się podobnie jak Okręgowa Komisja Wyborcza w pok. nr 7 Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Szkolnej 14 w Dzierżoniowie. Już niedługo w urzędzie, bo do 22 stycznia, będą wyłożone spisy uprawnionych do udziału w głosowaniu. Bliższych informacji o wyborach udziela referentka Anna Hoffmann pod numerem telefonu (74) 831 54 66, a także kłodzkie Biuro Terenowe Dolnośląskiej Izby Rolniczej - tel. (74) 867 14 50.