2010-12-22

III sesja Rady Gminy Dzierżoniów

21 grudnia br. w Sali Integracji Wiejskiej we Włókach odbyła się III sesja Rady Gminy Dzierżoniów. Przewodniczący Rady Gminy Grzegorz Powązka otworzył obrady i przywitał zabranych a następnie przedstawił porządek sesji.

Skarbnik Gminy Dzierżoniów p. Agnieszka Hul omówiła zmiany w budżecie na rok 2010. Poinformowała również o wydatkach, które nie wygasają z upływem tego roku .

Kierownik referatu IR, p. Ewa Chryczyk przedstawiła plan zagospodarowania przestrzennego wsi Mościsko i Nowizna. Przyjęta została również uchwała o zamianie działek położonych w Myśliszowie, przygotowana przez p. Mariusza Zawiłę, kierownika referatu MK.

Radni przyjęli i zatwierdzili plan pracy Rady Gminy na rok 2011.

Miłą niespodzianką były Jasełka w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie przygotowane i wyreżyserowane przez p. Monikę Adamską. Przedstawienie było wstępem do Wigilii Samorządowej, podczas której Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski i Przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów Grzegorz Powązka, złożyli wszystkim przybyłym świąteczne życzenia.

W imieniu uczestników III Sesji Rady Gminy serdeczne słowa podziękowania kierujemy do pań z Rady Sołeckiej wsi Włóki i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Jędrzejowice, Kiełczyn, Tuszyn i Włóki w osobach: Agnieszki Michalczyszyn, Stanisławy Wierzbickiej, Małgorzaty Calów, Renaty Adamek, Iwony Adamek, Lucyny Bąk- Wereśniak, Elżbiety Sakowicz, Barbary Zawiślak, Bogumiły Kluby, Małgorzaty Grzywińskiej, Grażyny Pięt, Małgorzaty Ciszewskiej, Ireny Świtalskiej, Elżbiety i Jerzego Dydo oraz Olgi Parzonki za przygotowanie tradycyjnych wigilijnych potraw i miłą, świąteczną atmosferę.

III sesja Rady Gminy DzierżoniówIII sesja Rady Gminy DzierżoniówIII sesja Rady Gminy DzierżoniówIII sesja Rady Gminy Dzierżoniów