2010-10-15

Nagrody dla nauczycieli

W Sali Narad Urzędu Gminy Dzierżoniów odbyło się spotkanie wójta Gminy Dzierżoniów Marka Chmielewskiego z dyrektorami i nauczycielami placówek oświatowych.

Okazją do tej miłej uroczystości był przypadający 14. X.2010 Dzień Edukacji Narodowej. Pani Agnieszka Gadomska, nauczycielka Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Mościsku otrzymała akt nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego i w obecności wszystkich zebranych złożyła uroczyste ślubowanie. Wójt Marek Chmielewski wręczył listy gratulacyjne i nagrody nauczycielom za liczne osiągnięcia i sukcesy zawodowe.

W gronie nagrodzonych znalazły się Panie: Małgorzata Klepuszewska i Małgorzata Grzelak z Gimnazjum Gminnego im. ks. Jana Melca w Dzierzoniowie, Monika Adamska ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Agnieszka Kalwat i Bożena Sulewska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku, Ewa Głowacka-Żuk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej oraz Urszula Zając i Elżbieta Juziuk-Janicka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach.

Serdecznie gratulujemy.