Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju

2010-10-14

Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju

21 października 2010r o godz. 11:00 w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Piławie Dolnej, odbędzie się finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju.

Dwie najlepsze drużyny zawodów awansują do dalszego etapu rozgrywek - finału dolnośląskiego, który odbędzie się 27.10 2010r we Wrocławiu.

Organizacja finału strefy został powierzona Szkole Podstawowej w Piławie Dolnej dzięki zdobyciu przez uczniów tej szkoły IV miejsca w ubiegłorocznym finale dolnośląskim oraz dzięki staraniom władz Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Dzierżoniowie.

W zmaganiach sportowych uczestniczyć będą: Szkoła Podstawowa w Ostroszowicach, Szkoła Podstawowa w Mościsku, Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej, Szkoła Podstawowa nr 9 w Dzierżoniowie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Świdnicy, Szkoła Podstawowa w Imbramowicach oraz Szkoła Podstawowa w Strzelcach.

Krzysztof Twardak
Prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego