2010-09-07

Niedziela 29 sierpnia 2010r była dla naszej Gminy dniem szczególnym. Dożynki Gminne w Roztoczniku, były świętem, podczas którego rolnicy ziemi dzierżoniowskiej zamknęli całoroczny trud pracy i dziękowali za zebrane plony.

Wszystkim sołtysom i mieszkańcom, w szczególności Panu Stanisławowi Dziagaczowi i społeczności sołectwa Roztocznik, składam serdeczne podziękowania, za życzliwość i okazane wsparcie, które umożliwiło nam przeżycie tego święta w sposób dostojny i godny w zgodzie z rolniczymi tradycjami i obyczajami.

Godnie i należycie, a co najważniejsze wspólnie uczciliśmy trud dnia codziennego wszystkich rolników. Mamy nadzieję, że w pełni wyraziliśmy swój głęboki szacunek jaki dla nich mamy i podziękowaliśmy za dar chleba powszedniego na każdym stole.

Marek Chmielewski
Wójt Gminy Dzierżoniów