Wizyta Międzynarodowego Jury Europejskiego Stowarzyszenia ARGE

2010-05-26

Wizyta Międzynarodowego Jury Europejskiego Stowarzyszenia ARGE

26 maja to ważny dzień w Gminie Dzierżoniów, ponieważ wizytować ją będzie Jury Europejskiego Stowarzyszenia ARGE na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich i Odnowy Wsi z siedzibą w Wiedniu. Wizyta wiąże się ze zgłoszeniem przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Gminy Dzierżoniów do Europejskiej Nagrody Odnowy Wsi 2010.

Wizyta rozpocznie się o godz. 11:30. w Urzędzie Gminy i potrwa kilka godzin. Międzynarodowe Jury zwiedzi następujące miejscowości : Jodłownik, Ostroszowice, Dobrocin, Roztocznik, Uciechów, Włóki, Kiełczyn, Tuszyn. Uroczyste Podsumowanie wizytacji nastąpi w Mościsku około godziny 15:30. W spotkaniu udział weźmie Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Stanisław Longawa. Trzymamy kciuki za sukces całej Gminy Dzierżoniów. Relację z wizyty będzie można oglądać w TVP3 Wrocław w niedzielę 30.05.2010r w programie "Teraz wieś" o godzinie 8:00.