2010-04-19

Wizyta międzynarodowego jury …

Mamy zaszczyt poinformować, że 26 maja br. naszą Gminę wizytować będzie międzynarodowe jury, złożone z członków kapituły ARGE, organizatora konkursu o Europejską Nagrodę Odnowy Wsi 2010.

Gmina Dzierżoniów znalazła się w gronie 30 regionów europejskich starających się o przyznanie tego prestiżowego wyróżnienia. Wizyta ekspertów ma na celu bezpośrednią konfrontację informacji zawartych we wniosku zgłoszeniowym ze stanem faktycznym. W myśl powiedzenia "jak nas widzą tak nas piszą" musimy dołożyć wszelkich starań, aby wizyta tak zacnych gości przebiegła godnie, aby nic nie zakłóciło atmosfery i nie zmąciło jak najlepszego wrażenia, które mamy nadzieję wywrzeć. Gra o tak wysoką stawkę zobowiązuje nas do jeszcze większego wysiłku i stwarza okazję do pokazania "dobrej energii" owocującej "dobra współpracą" gwarantującą sukces.