Wybory do Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej

2007-01-10

Wybory do Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej

Wszyscy startujący w wyborach do Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej mają czas 15 i 16 stycznia 2007 roku, żeby zgłosić swoje kandydatury.

W najbliższy poniedziałek i wtorek bowiem Okręgowa Komisja Wyborcza mieszcząca się w pok. nr 7 dzierżoniowskiego urzędu gminy przy ul. Szkolnej 14 od godziny 14.00 do 16.00 przyjmować będzie zgłoszenia kandydatów na członków rady. Zainteresowani mogą uzyskać potrzebne dokumenty w sekretariacie urzędu u referentki Anny Hoffmann, udzielającej też bliższych informacji o wyborach pod numerem telefonu (74) 831 54 66, a także w Biurze Terenowym DIR w Kłodzku przy ul. Wojska Polskiego 18, którego pracownicy czekają na pytania pod numerem telefonu (74) 867 14 50.