Wydarzenia sportowe

2017-05-08

Szymon Rąpała mistrzem Polski!

Szymon Rąpała - zawodnik klubu SKT Tiger i stypendysta Wójta Gminy Dzierżoniów 22 kwietnia wziął udział w Mistrzostwach Polski Taekwondo ITF w Halinowie.

Zawodnicy zmierzyli się w 7 konkurencjach: techniki specjalne, techniki szybkościowe, układy formalne, walki light-contact, walki semi-contact, walki semi-hogo oraz walki soft-kalaki.

W kategorii "Walki semi-hogo - kadeci" Szymon nie miał sobie równych i stanął na najwyższym miejscu podium. Z kolei w konkurencji "Techniki specjalne - kadeci" młody zawodnik zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Wielkie gratulacje należą się również tacie Szymona - Arturowi Rąpale, który zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski w konkurencji "semi-contact - senior".

Szymon Rąpała mistrzem Polski!Szymon Rąpała mistrzem Polski!Szymon Rąpała mistrzem Polski!