Wydarzenia kulturalne

2017-01-09

Wieczór z kolędą we Włókach

W niedzielę 8 stycznia w Sali Integracji Społecznej we Włókach odbyło się tradycyjne noworoczne kolędowanie. Otwarcia spotkania dokonał sołtys wsi Włóki Marcin Pięt, który powitał zgromadzonych mieszkańców oraz złożył noworoczne życzenia. Podziękował też mieszkańcom za ich pracę i zaangażowanie na rzecz sołectwa w minionym roku.

We wspólnym kolędowaniu uczestniczyli również Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski oraz proboszcz parafii w Kiełczynie ksiądz Stanisław Olszowy.

Dodatkową atrakcją spotkania był występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Tuszynie, które przygotowały Jasełka. Wieczór upłynął przy wspólnym kolędowaniu, a ton nadawali lokalni muzycy pod przewodnictwem Jerzego Markulaka.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc w organizacji "Wieczoru z kolędą".

Sołectwo Włóki