INFORMACJE BIEŻĄCE z Gminy Dzierżoniów

2018-08-17

Kolejne sukcesy Bartosza Jurcewicza

aktualności Gmina Dzierżoniów

Utalentowany mieszkaniec Ostroszowic Bartosz Jurcewicz zdobył w tym roku 3 ważne tytuły na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w warcabach 100-polowych. Został również powołany do kadry narodowej i dostał możliwość reprezentowania Polski na międzynarodowych turniejach.

Na początku sierpnia Bartosz wziął udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w warcabach 100-polowych w Wilnie. W grze błyskawicznej zdobył 14 miejsce, rywalizując z 43 zawodnikami z 17 krajów - między innymi z Holandii, Francji, Włoch, Turcji, Estonii, Białorusi, Łotwy czy Rosji.

W tym roku Bartosz odniósł też kilka znaczących sukcesów na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, uzyskując tytuły: mistrza Polski w warcabach 100-polowych w grze aktywnej w kategorii do 13 lat, mistrza Polski w warcabach 100-polowych w grze błyskawicznej w kategorii do 13 lat oraz wicemistrza Polski w warcabach 100-polowych na długi czas w kategorii do 13 lat.

Udział zawodnika w mistrzostwach wsparła gmina Dzierżoniów.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Kolejne sukcesy Bartosza JurcewiczaKolejne sukcesy Bartosza JurcewiczaKolejne sukcesy Bartosza JurcewiczaKolejne sukcesy Bartosza Jurcewicza