Strona Główna

Gmina Dzierżoniów

Stąd jestem,
   tu mieszkam,
      tu chcę żyć

INFORMACJE BIEŻĄCE z Gminy Dzierżoniów

2018-05-25

Uwaga utrudnienia w ruchu

Uwaga utrudnienia w ruchu

Wojewódzki Sztab Wojskowy we Wrocławiu oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział we Wrocławiu informują, że w dniach od 26 maja do 4 czerwca tego roku na autostradzie A4 od Jędrzychowic do Wrocławia, na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, na drodze krajowej nr 8 (Kudowa Zdrój - Kłodzko - Wrocław), na drodze krajowej S8 (Wrocław-granica województwa) i na drodze krajowej S5 (Wrocław-granica województwa) wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów związane z przemieszczaniem się wojsk.

Więcej informacji można znaleźć na stronach:

2018-05-25

Absolutorium dla Wójta Gminy Dzierżoniów

grafika-Absolutorium dla Wójta Gminy Dzierżoniów

Ocena realizacji budżetu gminy Dzierżoniów za ubiegły rok była najważniejszym tematem majowej sesji Rady Gminy Dzierżoniów. Posiedzenie odbyło się w czwartek 24 maja.

Absolutorium dla Wójta Gminy Dzierżoniów
2018-05-23

Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich

grafika-Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich

Projekt pn. "Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich - kampania informacyjno-edukacyjna" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Unikalne piękno środowiska naturalnego Gór Sowich
2018-05-23

Spotkanie z poezją i piosenką w bibliotece

grafika-Spotkanie z poezją i piosenką w bibliotece

Zapraszamy na spotkanie z poezją i piosenką dr. Jerzego Gronkiewicza, które odbędzie się w sobotę 26 maja o godz. 17:00 w Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta w Mościsku.

Spotkanie z poezją i piosenką w bibliotece
wszystkie informacje...