Strona Główna

Gmina Dzierżoniów

Stąd jestem,
   tu mieszkam,
      tu chcę żyć

INFORMACJE BIEŻĄCE z Gminy Dzierżoniów

2018-02-15

Dzielnicowy wdraża kolejny plan poprawy bezpieczeństwa

grafika-Dzielnicowy wdraża kolejny plan poprawy bezpieczeństwa

Spadek liczby przestępstw i wykroczeń, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców oraz poprawa wizerunku policji to główne cele kolejnego planu działań priorytetowych dzielnicowego gminy Dzierżoniów. Tym razem działania obejmą Dobrocin. Potrwają do końca lipca 2018 r.

Dzielnicowy wdraża kolejny plan poprawy bezpieczeństwa
2018-02-15

Zagrożenie ASF - ważne informacje

grafika-Zagrożenie ASF - ważne informacje

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Dzierżoniowie przypomina o ciągłym rozprzestrzenianiu się afrykańskiego pomoru świń, w szczególności u dzików. O ostrożność apeluje też Główny Inspektorat Weterynarii. Szczegóły w załączeniu.

Zagrożenie ASF - ważne informacje
2018-02-14

Comiesięczna narada sołtysów

grafika-Comiesięczna narada sołtysów

Jednym z głównych tematów lutowej narady sołtysów gminy Dzierżoniów był powstający w naszej gminie Klub Integracji Społecznej. Posiedzenie odbyło we wtorek 13 lutego.

Comiesięczna narada sołtysów
2018-02-14

Spotkanie informacyjne - GRANTY

grafika-Spotkanie informacyjne - GRANTY

W związku z planowanymi naborami wniosków o przyznanie pomocy w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 na GRANTY, zapraszamy zainteresowanych mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli JST z gmin członkowskich LGD Ślężanie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20 lutego 2018 r. o godz. 15:00 w Urzędzie Gminy Dzierżoniów ul. Piastowska 1.

Spotkanie informacyjne - GRANTY
2018-02-13

65-lecie Koła Łowieckiego "Bażant"

grafika-65-lecie Koła Łowieckiego "Bażant"

Koło Łowieckie "Bażant" w Dzierżoniowie obchodziło w sobotę 10 lutego jubileusz 65-lecia. W obchodach wzięła udział Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka. Złożyła przedstawicielom koła życzenia jubileuszowe i wręczyła list gratulacyjny.

65-lecie Koła Łowieckiego "Bażant"
wszystkie informacje...