Strona Główna

Gmina Dzierżoniów

Stąd jestem,
   tu mieszkam,
      tu chcę żyć

INFORMACJE BIEŻĄCE z Gminy Dzierżoniów

2016-12-06

Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej

grafika-Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej

W związku z ogłoszonym otwartym konkursem ofert na realizację zadania publicznego polegającego na zapewnieniu opieki bezdomnym zwierzętom w roku 2017, Wójt Gminy Dzierżoniów zaprasza do udziału w pracach komisji konkursowej opiniującej oferty. W załączeniu zaproszenie i formularz zgłoszeniowy.

Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej
2016-12-05

Koncert charytatywny dla Marty

grafika-Koncert charytatywny dla Marty

Marta, młoda mieszkanka gminy Dzierżoniów, jest poważnie chora. Każdy może ją wesprzeć poprzez udział w koncercie charytatywnym, który odbędzie się 10 grudnia o 18:00 w sali koncertowej Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

Koncert charytatywny dla Marty
2016-12-01

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

grafika-Szkolenie dla organizacji pozarządowych

W związku ze zmianą wzoru oferty realizacji zadania publicznego składanej w ramach otwartego konkursu ofert (wynikającego z ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie), Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie we współpracy z Fundacją Merkury organizuje szkolenie dla zainteresowanych organizacji pozarządowych z terenu powiatu dzierżoniowskiego.

Szkolenie dla organizacji pozarządowych
2016-11-30

Z Ostroszowic do Doliny Krzemowej?

grafika-Z Ostroszowic do Doliny Krzemowej?

W Bibliotece Publicznej w Ostroszowicach 22 listopada zagościły roboty, które zostały wykorzystane podczas warsztatów z kodowania. W zajęciach uczestniczyło w sumie 27 uczniów ze Szkoły Podstawowej.

Z Ostroszowic do Doliny Krzemowej?
2016-11-30

Paczka dla Reksia - zbiórka karmy dla zwierząt

grafika-Paczka dla Reksia - zbiórka karmy dla zwierząt

To, że w Dzierżoniowie w Alei Bajkowych Gwiazd zamieszkał w tym roku Reksio, wie chyba każde mieszkające tu dziecko. On też lubi dostawać paczki od Mikołaja, jak my. Ale nasz Reksio ma wielu czworonożnych przyjaciół w schronisku Azyl, gdzie renifery Świętego chyba boją się zawitać. Możemy go w tym wyręczyć i przyłączyć się do zbiórki karmy dla zwierząt, która odbędzie się 7 grudnia.

Paczka dla Reksia - zbiórka karmy dla zwierząt
wszystkie informacje...