Strona Główna

Gmina Dzierżoniów

Stąd jestem,
   tu mieszkam,
      tu chcę żyć

INFORMACJE BIEŻĄCE z Gminy Dzierżoniów

2017-10-17

Uroczyste zakończenie projektu "Doświadczenia, które łączą..."

grafika-Uroczyste zakończenie projektu "Doświadczenia, które łączą..."

Uczestnicy projektu "Doświadczenia, które łączą - wymiana wiedzy pomiędzy partnerami KSOW" spotkali się 12 października we Włókach na uroczystym podsumowaniu przedsięwzięcia. Spotkanie było okazją do podzielenia się swoimi doświadczeniami z okresu realizacji zadania. Podczas konferencji po raz pierwszy zaprezentowana została również książka kucharska wydana w ramach projektu.

Uroczyste zakończenie projektu "Doświadczenia, które łączą..."
2017-10-16

Zapraszamy na rodzinne wędkowanie

grafika-Zapraszamy na rodzinne wędkowanie

W związku z obchodzonym w dniu 22 października "Dniem Praw Rodziny", Stowarzyszenie Piława Dolna, Gmina Dzierżoniów oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów zapraszają na "I Rodzinne Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów".

Zapraszamy na rodzinne wędkowanie
2017-10-16

Nagrody Wójta dla wyróżniających się nauczycieli

grafika-Nagrody Wójta dla wyróżniających się nauczycieli

Wójt Gminy Dzierżoniów, chcąc podziękować nauczycielom i dyrektorom gminnych placówek oświatowych za zaangażowanie oraz codzienną trudną i odpowiedzialną pracę, spotkał się z nimi w piątek 13 października w Urzędzie Gminy. Okazją do spotkania były obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Nagrody Wójta dla wyróżniających się nauczycieli
2017-10-13

Aktywność mieszkańców gminy w TVP Wrocław

Aktywność mieszkańców gminy  w  TVP Wrocław

Zachęcamy serdecznie do obejrzenia programu telewizyjnego pt. "Magazyn Dolnośląski", który został wyemitowany na antenie TVP Wrocław 8.10.2017 r. Bohaterami drugiej części programu (od 6 minuty) są aktywni mieszkańcy gminy Dzierżoniów, uczestniczący w Regionalnym Programie "Odnowa Dolnośląskiej Wsi". Tytuł felietonu: "Dolnośląskie wsie - aktywnie i od nowa".

wszystkie informacje...