Strona Główna

Gmina Dzierżoniów

Stąd jestem,
   tu mieszkam,
      tu chcę żyć

INFORMACJE BIEŻĄCE z Gminy Dzierżoniów

2018-06-22

Udanych wakacji!

Udanych wakacji!

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim uczniom życzymy bezpiecznych, radosnych i słonecznych wakacji. Gratulujemy Wam również osiągniętych wyników. Z kolei dyrektorom, nauczycielom i pracownikom szkół składamy serdeczne podziękowania za kolejny rok pracy. Życzymy Państwu, aby okres wakacyjny był dla Was czasem zasłużonego odpoczynku. Wielkie podziękowania należą się też rodzicom - za nieustające wsparcie i wkład w sukcesy edukacyjne swoich pociech.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski

Przewodniczący Rady Gminy Dzierżoniów
Grzegorz Powązka

2018-06-21

Na rowerach u czeskich przyjaciół

grafika-Na rowerach u czeskich przyjaciół

W ramach polsko-czeskiego projektu realizowanego z Mikroregionem Severo-Lanškrounsko grupa mieszkańców gminy Dzierżoniów pojechała w ubiegły weekend do Czech.

Na rowerach u czeskich przyjaciół
2018-06-21

Darmowa sterylizacja psów i kotów

grafika-Darmowa sterylizacja psów i kotów

Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich z Bielawy zaprasza do skorzystania z bezpłatnego zabiegu sterylizacji kotek i suczek. Więcej informacji udzielają przedstawiciele organizacji - nr tel.: 669 969 106 lub 661 783 016.

Darmowa sterylizacja psów i kotów
2018-06-19

Wstrzymanie naboru wniosków na dofinansowanie wymiany pieców

grafika-Wstrzymanie naboru wniosków na dofinansowanie wymiany pieców

Uprzejmie informujemy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania do wymiany starych kotłów, że liczba przyjętych wniosków wyczerpała środki finansowe przeznaczone w budżecie gminy Dzierżoniów na realizację zadania. W związku z tym przyjmowanie wniosków o udzielenie dotacji z budżetu gminy na dofinansowanie przedsięwzięć związanych z ograniczeniem niskiej emisji zostaje wstrzymane. (§ 2 ust.2 załącznika do uchwały nr XLVIII/320/18 Rady Gminy Dzierżoniów z dnia 26 kwietnia 2018 roku w sprawie określenia zasad udzielania i rozliczania dotacji ze środków budżetu Gminy Dzierżoniów na dofinansowanie przedsięwzięć związanych z ograniczeniem niskiej emisji.)

Wstrzymanie naboru wniosków na dofinansowanie wymiany pieców
2018-06-18

Termomodernizacja w Gimnazjum Gminnym

grafika-Termomodernizacja w Gimnazjum Gminnym

Rozpoczęto kolejną inwestycję w ramach wspólnego przedsięwzięcia realizowanego przez Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska. Tym razem termomodernizacji poddany zostanie budynku Gimnazjum Gminnego w Dzierżoniowie.

Termomodernizacja w Gimnazjum Gminnym
wszystkie informacje...